رعایت حریم خصوصی در کیمیاگر

مدیتیشن با کیمیاگر با احترامی که به حریم شخصی کاربران می‌گذارد، برای هر سفارش، ثبت نظر یا استفاده از امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربرها درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن ارائه دهد. برای نمونه می‌توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود. لازم به ذکر است آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های کیمیاگر از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد.

شما با ثبت نام در مدیتیشن با کیمیاگر مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، تلفن تماس و … را در اختیار کیمیاگر قرار می‌دهید. شما پس از ثبت نام در سایت، به عنوان کاربر مدیتیشن با کیمیاگر شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت ها و… نیز در اختیار کیمیاگر خواهد بود.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که — همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی مدیتیشن با کیمیاگر و روش‌های مدیریت داده‌ها، تمام تلاش را به عمل می آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر مجاز جلوگیری به عمل آورد. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط است و مدیتیشن با کیمیاگر حق اعتراض و پیگیری را از روش‌های قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می دارد.

ممکن است جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال شود. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه پیام‌ها نداشته باشند می‌توانند جهت قطع، با بخش پشتیبانی مدیتیشن با کیمیاگر تماس حاصل فرمایند.

شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود به غیر از شماره موبایل را در بخش پروفایل تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت مدیتیشن با کیمیاگر وارد کرده‌اید.

مدیتیشن با کیمیاگر دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و هر فرد بنا به مسئولیت خود به میزان مورد نیاز به اطلاعات دسترسی خواهد داشت.

مدیتیشن با کیمیاگر ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، مدیتیشن با کیمیاگر می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

کاربران ضمن استفاده از خدمات وبسایت، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آن‌ها را در چارچوب فوق الذکر به مدیتیشن با کیمیاگر اعطاء نموده و حق اعتراض را از خود سلب می نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه مدیتیشن با کیمیاگر را از خود سلب می‌کند. مدیتیشن با کیمیاگر هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای مدیتیشن با کیمیاگر وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده‌اند.

مدیتیشن با کیمیاگر جهت حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه‌ی توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی سفارشی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.